Chcemy zbudować dom. Wybór pada na projekt typowy. Niestety nie jesteśmy do końca przekonani co do trafności naszego wyboru.

Zastanawiamy się czy wybrany projekt spełni nasze oczekiwania, będzie odpowiedni funkcjonalnie, dopasowany do posiadanej działki itp.

Niejednokrotnie warto przewidzieć w budżecie niewielką kwotę na konsultację wybranego projektu z architektem, która może niejedno wyjaśnić.

Pomysł na tego typu usługę narodził się na podstawie wieloletniego doświadczenia w projektowaniu wnętrz domów. Bardzo często okazuje się, że inwestor nie zdawał sobie sprawy z wielu rzeczy, wybierając projekt swoich marzeń przeoczył pewne istotne elementy. Dom jest w stanie surowym zamkniętym i ciężko teraz cokolwiek poprawić bez dodatkowych często wysokich nakładów finansowych. Można tego uniknąć i temu ma służyć oferowana przez nas usługa.

created by Absolutt
architektura-bielsko.pl © 2011 Bielsko-Biała
Na stronie: konsultacje architektoniczne bielsko-biała, doradztwo projektowe bielsko, konsultacja projektu z architektem bielsko-biała, architekt bielsko-biała, pomoc w wyborze projektu typowego bielsko, analiza projektu typowego bielsko