Dom, jako miejsce, w którym spędzamy dużą część naszego życia, powinien być zbudowany na miarę naszych potrzeb i oczekiwań pod każdym względem. Rezydencja czy niewielki dom - nie ma to większego znaczenia. Każdy powinien być idealnie dopasowane do potrzeb użytkownika tak pod względem funkcji jak formy.

Na to, jaki powinien być nasz dom, wpływ ma wiele czynników: styl życia, specyficzne upodobania, pasje, oczekiwania względem estetyki i formy architektonicznej, ukształtowanie działki budowlanej i wiele innych.

Każdy Klient jest indywidualnością – to nasze motto. Staramy się dotrzeć, zrozumieć, poznać i stworzyć przestrzeń idealną na tyle, na ile to możliwe.

Poniżej przykładowy harmonogram pracy nad projektem domu.

created by Absolutt
architektura-bielsko.pl © 2011 Bielsko-Biała
Na stronie: projekty architektoniczne domów, projekt domu jednorodzinnego bielsko, projekt rezydencji, projekt budowlany bielsko, projekt konstrukcyjny, rozbudowa projekt bielsko, projekt indywidualny bielsko, nowoczesne projekty bielsko, projekt techniczny, projekty branżowe budowlane, projekt zabudowy i zagospodarowania terenu Bielsko-Biała, nadzory autorskie, uzyskanie decyzji o pozwoleniu na budowę